İş Fikirleri

EN İYİ OYUN MAKİNALARI

EN İYİ OYUN MAKİNALARI

En iyi oyun makinaları arasında yer alan Boks makinası, Air Hockey, Langırt makinesi ve Kiddir Rides makineleri oyun salonlarının vazgeçilmesi arasında yer almaktadır. Bu oyun makineleri satış verileri göz önüne alındığı zaman oyun salonlarına en çok alınan oyun makineleri olarak geçiyor. Ayrıca simülatörler ve çocuk oyun makineleri oyun salonları için en çok tercih edilenlerdir.

En Çok Satılan Oyun Makinaları

Yukarda saydığımız makineler oyun salonlarında en çok tercih edilen makinelerdir ve bunların satışı oldukça fazladır. Bunlar içinden bazılarının ne işe yaradığına bakalım.

Langırt masası; üzerinde futbolun, masa oyunu haline gelmiş bir oyun çeşididir. Tamamen futbol sporunda esinlenip ortaya çıkan ve bu şekilde tasarlanmış oyun makinesidir. İlk olarak 1980 senesinde Fransa ve Almanya’da çıktığı bilinmektedir.

Air Hockey; Türkçe dilinde hava hokeyi olarak adlandırılmaktadır. Bu oyun, iki oyuncunun düşük sürtünmeli bir masada birbirlerine karşı oynadığı bir oyun. Oyun makineleri ile oynanan bu oyunda, iki oyuncunun rakibin hedefine minimum sürtünme ile bir yüzey boyunca plastik disk çekmek için avuç içi kürek kullanılarak puan kazanmaya çalışıldığı bir masa oyunu.

Kiddie Rides; tamamen çocuklar için tasarlanmış olan hızlı hareketler içermeyen oyun makinesidir. Bu oyunun Kiddie Rides Mc Quen, Kiddie Rides Beetle Car, Kiddie Rides Dog, Kiddie Rides Helikopter, Kiddie Rides Meetle Car,Kiddie Rides Spiderman, Kiddie Rides Gemi ve Kiddie Rides Magnum olmak üzere farklı çeşitleri var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı