İş Fikirleri

Oyuneks PUBG Mobile UC

Valorant VP

Valorant VP, Riot Games ile birlikte geliştirilmiş çok oyunculu olarak tabir edilmekte olan birinci şahıs nişancı (FPS) olarak bilinmekte olan video oyunu olarak nitelendirilmektir. Riot Games tarafından bu tarz geliştirilen ilk oyun olarak değerlendirilmektedir. Valorant, 5 e 5 şeklinde taktiksel nişancılıkla doğaüstü olarak kabul edilmekte olan güçlerin buluşmuş olduğu 2 farklı takım arasında oynanmaktadır. Valorant Türkçe desteğiyle istikrarlı, rekabet seviyesi yüksek ve aynı zamanda yüksek hassasiyete oyun deneyimi sunmaktadır.

PUBG Mobile UC

“Oyuncu No doğrulama” içerisinde bulunmakta olan oyundaki size ait bulunmakta olan Karakter ID’nizi belirtilen bölüme girerek “TAMAM” bölümüne tıklayarak giriş yapmanız gerekmektedir. Bu alan içerisinde oyun içi kullanıcı adınızın görünmesi önemlidir. EPIN başlıklı olarak karşınıza çıkacak olan  “Lütfen e-pin kodunu gir” şeklinde belirmekte olan kısma, satın aldığınız PUBG Mobile UC kodunu giriş sağlayarak ve “OK” butonuna tıklayın.

Sorunsuz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilmek adına doğru noktadan alım işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Birçok kişi bu gibi noktalarda yaşamakta olduğu sorunlardan dolayı işlemi tam olarak tamamlayamamaktadır.

lol rp

Riot Points, League of Legends oyununda kullanılmakta olan ödeme aracıdır. Oyunun satın alma bölümünde yüklenmektedir. Kodların kullanım zamanı ise 1 senedir. Şampiyon ve aynı zamanda kostüm almak için değerlendirilir. Beş çeşit lol rp kodu bilinmektedir. Bunlar aşağıda belirtilmiştir..

400 Riot

840 Riot

1780 Riot

3620 Riot

6450 Riot

Zaman, zaman bonus rp kampanyaları sunulmaktadır. Bu kampanya içerisinde bonuslar iki katı bir şekilde hesaplara verilmektedir.  840 RP kodunda sizlere sunulmakta olan bonus 40 RP iki kat olarak verilmektedir. Toplamda hesabınıza böylece sorunsuz bir şekilde 880 rp yüklenir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı