İş Fikirleri

Türkiye’de Kamp Yapılacak Yerler

Gezilecek Kamp Yerleri

Özellikle doğa hayatını seven, tabiat ile iç içe olmaktan keyif alanlar için otel gibi betonerme yerlerde tatil yapmaktan ziyade kamp kurmak daha tercih edilen yöntemler arasında gelir. Gezilecek yerler konusunda birçok alternatif olması ve konforlu bir şekilde bu keyifi yaşamak isteyenler için farklı birçok mekân bulunur. Stresten uzak, şehir yaşamının gürültüsünden arınmış kuş sesleri ile dolu mis gibi havası ile kamp hayatı yaşamak isteyenler yer araştırmasına girerler. Son dönemlerde ücretli kamp yerleri de bu keyfe ortak olmak isteyenlere daha fazla olanak sunarak kamp alanlarında yaşanacak o muhteşem anları daha da güzel hale getiriyor.

Türkiye’de Kamp Yapılacak Yerler

Kamp yaparak tatilini geçirmek isteyenler için Türkiye’de gezilecek yerler konusunda gidilebilecek kamp konumları arasında en çok tercih edilenler listesi şu şekilde oluşuyor.

  • Akdeniz Bölgesinde kamp yapmak istiyorsanız Fethiye’de bulunan Babakamp tam size göre. Muhteşem manzarası, yeşilliği, ister çadır isterseniz bungalov tipi evleri ile size kamp zevkini yaşatacak bir yer. Bunun dışında Geyikbayırı Rido Camp, kamp alanları içerisinde tercih edilen yerlerdendir.
  • Muğla, gezilecek kamp yerleri içerisinde alternatifleri ile gözde mekânlar arasındadır. İnbükü Orman Kampı Marmaris, Çubucak Orman Kampı Marmaris, Köyceğiz gölü kenarında bulunan Akdeniz Caöpin doğa iç içe geçirebileceğiniz güzel bir kamp tatili alanıdır.
  • Ülkemizin dört bir yanında bulunan kamp alanlarından; Kaz Dağları Hızır Kamp, Balıkesir Burhaniye’de bulunan Altın Kamp, Datça Aktur Çadır ve Karavan Kampı, Kahramanmaraş Başkonuş Yaylası, Bolu Yedigöller Milli Parkı, Cunda Adası Ada Camping, Akbükte onlarda kamp alanı bulunur.

Gezilecek yerler arayanlar için çok fazla sayıda kamp yapılacak alternatif mekânlar vardır. Sitemizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı