İş Fikirleri

Zonguldak Haberleri

Zonguldak Haberleri

Uzun yıllardır Zonguldak yerel medyasında hizmet veren haber sitelerinden biri olarak, Zonguldak haber, Kdz Ereğli haber ve Devrek haber kategorilerinde, Zonguldak ili ve ilçelerinde yaşanan en güncel gelişmeleri tüm Zonguldaklı vatandaşlarımızla bir araya getirmekteyiz.

Yılların verdiği tecrübe ile Zonguldak’ın en çok tercih edilen haber sitesi olarak yayın yapmaktayız. Habercilik sektöründe uzman haber editörlerimiz ve işinin ehli saha ekiplerimizce 24 saat takip edilen Zonguldak gelişmelerinden ilk biz haberdar olmaktayız.

Haber sitemizde Zonguldak ili ve ilçelerinde yaşanan en son gelişmelere yer verirken, belediye haberleri, asayiş, ekonomi, siyaset, eğitim, spor, sağlık gibi bir çok kategoride de aktif olarak haber paylaşımı yapmaktayız.

Sitemizde, diğer yerel medya kuruluşlarına kıyasla Zonguldak vatandaşlarını yakından ilgilendiren, günde 100’ü aşkın habere yer vermekteyiz.

Haber içeriklerimizi hazırlarken, taraflı ve abartılı bir dil kullanmamaya özen göstermekteyiz. Yayınladığımız her haberi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak hazırlamaktayız. Bu bağlamda Zonguldak ili ve ilçelerinde yaşanan ve haber değeri taşıyan en son gelişmeleri doğru ve tarafsız bir şekilde siz değerli okurlarımızla paylaşmaktayız.

Amacımız, diğer yerel medya kuruluşları ile rekabet etmek değil, en doğru ve güvenilir haberi okuyucu ile buluşturmaktır. Uzun yıllardır bu anlayışla hizmet vermekteyiz. Tarafsız ve doğru habercilik anlayışımızla  Zonguldak’ta en çok tercih edilen yerel haber sitesi olmayı başardık. Bundan sonraki hedefimiz, bizleri başarıya ulaştıran siz değerli okurlarımıza, etik habercilik anlayışı çerçevemizin dışına çıkmadan hizmet vermeye devam etmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı