İş Fikirleri

Çalışacağınız Medyumun Nefesi Güçlü Olmalıdır

Çalışacağınız Medyumun Nefesi Güçlü Olmalıdır

Medyum hocalar ile çalışma yapmadan önce eğitimle birlikte hocanın nefes gücü de kontrol edilmelidir. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeliyiz sorusuna verilecek bir diğer cevap da medyum hocanın nefes gücüdür. Nefes gücü, ilim bilgisi kadar önemli olan bir diğer etmendir.

Medyum yorumları , nefes güçleri vesilesiyle ilmi bilgilerle topladıkları enerjileri yönlendirmektedir. Bu yönlendirme aşamasının doğru yapılabilmesi, hocanın doğuştan gelen bu yeteneği ile bağlantılıdır. Eğer hocanın bu alanda bir yeteneği yoksa, en baştan medyumluk yoluna girmemesi gereklidir. Gerçek medyum hocaların tamamı, nefes güçleri yüksek olduğu için medyumluk alanında kendilerini yetiştirmeye başlamıştır. Medyum olmanın en temel şartı bu niteliğe sahip olmaktır. Yine aynı şekilde, nefes gücünün sonradan kazanılması mümkün değildir.

Gaybi Enerjilerle Çalışmak Karmaşık Bir İştir

Rahman boyutlarla çalışacak olan medyum hocaların bizlerin adını bilemediği farklı ilimlerde uzmanlığa ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeliyiz bildikten sonra, bu alanda gerçekten hakkıyla çalışma yapan, güvenilir ve gerçek kişilere ulaşmak gayet kolay olacaktır.

KAYNAK : Ali Gürses

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı