İş Fikirleri

Kent Switch Mentollü

Kent Switch Mentollü

Bu tütün ürününün çok güzel olduğu sürekli olarak dillendirmektedir. Aynalı metalik bir kutu da oluşu da onu oldukça cazip hâle getirmektedir. Cezbedici haline birde kaliteli tütün eklenmesi durumu daha orijinal bir duruma taşımaktadır. Filtrenin içerisinde bulunan bir kapsül ise sizi seçenekler ile buluşturmaktadır. Bu buluşmadan kasıt dilediğiniz anda kapsülü patlatarak sigaranızın mentollü olmasını sağlamaktadır.

Bu durum pek çok kişinin hoşuna gitse de bir takım kişilerde bunu hoş bulmaz. Ancak bilinmesi gerekir ki oldukça ciddi bir kitlesi olan bu tarz tütün tüketimi yaklaşık iki yıl kadar bir süredir satıştan kaldırıldı ve ülkede topluca mentollü sigara satışı yasak kılındı. Kent switch satın al ile ilgili bunlar bilmeniz gereken bilgilerdir.

Kara Tütün Nedir? Neden Tercih Edilir?

Kara tütün olarak bilinen tütün old holborn satın al işlemi ile alınabilir. Bu tütün diğer tütünlere göre oldukça koyu renklidir. BU yüzden de adı kara tütün olarak nitelendirilmektedir.  Oldukça da sert bir içimi olan bu tütün bir sarımlık dahi yapıldığında bu tütünün bitme süresi on dakikayı bulmaktadır.

Türkiye de bulunmayan şahane bir tütün olduğu söylenilen bu tütünün meraklısı ve hayranı oldukça fazladır. Kullanıcıların vazgeçemediği bu sigara ürünü tadı ve kokusuyla kendine ciddi bir kitle yaratmıştır. Kullanıcı Yorumları farklı kitleler içinde oldukça dikkat çekici bir etki yaratmaktadır. Bütün sigaralardan farklı olduğu söylenmekte ve oluşturduğu kitlenin vazgeçilmezi halindedir. Bunun yanı sıra backwooods satın al sayesinde bu ürünü de satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı