İş Fikirleri

Rulo Çöp Torbası Çeşitleri

Rulo Çöp Torbası Çeşitleri

Rulo çöp poşeti üretimi farklı kullanım amaçlarına göre çeşitli olarak gerçekleştirilmektedir. Evlerde kullanılan poşetlerden, toplu alanlarda kullanılan poşetlere ve endüstriyel atıkların muhafaza edilmesinde kullanılan poşetler gibi farklı çöp poşetleri üretimi gerçekleştirilmektedir.

Minik ve Küçük boy: bu rulo çöp torbası hem evlerde hem de ofislerde hafif çöpler için kullanılmaktadır.

Orta Boy: Ofisler tarafından en sık tercih edilen çöp poşeti ebatı orta boy çöp poşetleridir. Hızlı ve pratik çöp boşalatmayı mümkün kılan bu poşetler ofis işlerini pratikleştirmektedir.

Büyük Boy: Daha ağır çöpler için tercih edilen büyük boy çöp torbaları ofisler ve apartman gibi toplu konutların ortak çöplerinin boşaltılması için tercih edilmektedir. Sağlan ve sızdırmaz olan bu ürünler oldukça faydalıdır.

Dökme Boy: Endüstriyel ya da tıbbi atıklar için üretilen dökme boy çöp poşetleri, diğer çöp poşetlerine göre farklı niteliklere sahiptir. Daha kalın, daha sağlam olan bu poşetler sızdırma yapmadığı için çevreye karışmaması gereken atıkların atılmasında oldukça etkilidir.

Çöp Torbası Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Rulo Çöp torbası kullanmak hem evler de hem de işletmeler de pek çok avantajı beraberinde getirir. Çöp poşeti kullanmanın avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Market poşetlerine göre daha dayanıklı olduklarından dolayı çöp taşıma sürecini daha güvenli hale getirirler.
  • Sağlam ve sızdırmaz olduklarından dolayı zararlı kimyasalların çöp kutusuna ve ortama bulaşmasını önleyerek zeminlerin ve çöp kovalarının korunmasını sağlarlar.
  • Güzel kokulu gibi çeşitleri olduğundan dolayı kötü kokuların çevreye yayılmasını engellerler.
  • Endüstriyel çöp torbaları ağır yüklerin taşınmasını elverişli hale getirerek, işleri pratikleştirirler.
  • Ortamda olması gereken hijyeni sağlarlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı