İş Fikirleri

Medyum Hocalar

İnsanların büyüyle tanıştığı ilk dönemlerden bu yana medyumluk mesleği her zaman için el üstünde tutulmuş ve sadece belli bir zümre tarafından bu alanın araştırılması mümkün olmuştur. Çok sırlı bilgilere ve güçlere sahip olan öte dünyalardan yararlanmak için sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek çok önemlidir. Bu alanda da her konuda olduğu gibi kimi zaman sahtekarlarla karşılaşmak kaçınılmaz bir durumdur. Ancak, sahte medyumlardan nasıl uzak durulur bildikten ve dikkatli davrandıktan sonra gaybi dünyalardan her konuda kolayca yararlanmak mümkün olabilmektedir.

Bir insanın manevi dünyalarla alakalı araştırma yapabilmesi, farklı büyü çalışmalarında başarılı olması için mutlaka bir Hollanda medyum hoca olması gereklidir. Medyumluk, daha çok küçük yaşlardan itibaren başlayan ve oldukça karmaşık bilgiler içeren bir meslektir. Bu meslekte ilerlemek için doğuştan gelen belli başlı yeteneklere sahip olmak da önemlidir. Sahte medyumlar, bu yeteneklerin hiçbirine sahip olmadıkları için isteseler de eğitime başlayamamaktadır.

Gaybi alemlerde var olan her şey çok güçlüdür. Bu alemlerin tek bir zerresi bile bizlerin tüm dünyevi yaşantısını değiştirebilecek potansiyele sahiptir. Bu nedenle, bu alanla alakalı çalışma yapacak olan tüm medyum hocaların medyumluk mesleğinin bazı kurallarına sadık kalması gereklidir. Bu kuralların en başında gizlilik gelmektedir.

KAYNAK : Medyum Ali Gürses

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı