İş Fikirleri

Metro Ethernet Ne İçin Kullanılır?

Metro Ethernet Ne İçin Kullanılır?

İnternet kullanımının yoğun olduğu yerlerde kullanılan metro ethernet kullanımı tercih ediliyor. Metro ethernet fiyatları diğer ağ seçenekleri ile kıyaslandığında oldukça ekonomiktir. Yüksek hızlı internet erişimi sağlayan metro ethernetin kullanım alanları oldukça geniştir. Simetrik internet olarak da bilinen metro ethernetin kullanım alanları arasında alışveriş merkezleri okullar hastaneler büyük orta ve küçük ölçekli şirketler oteller gibi birçok farklı alan yer alıyor. Metro internet kurumsal bir hizmettir ve ülkemizde birçok internet sağlayıcısı tarafından müşterilere farklı paketler ile sunuluyor. İnternet sağlayıcıları ile görüşme sağlayarak simetrik internet fiyatları ve paket içerikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ddos Koruma

Günümüzde sıklıkla karşılaşılan internet tarihinin en eski saldırı türleri arasında ddos saldırıları vardır. Ddos saldırıları özellikle ticari işletmelerin korkulu rüyasıdır. Bu nedenle Ddos saldırılarından korunmak için ddos koruma gereklidir. Ddos saldırısı ile karşı karşıya kalan şirketler maddi anlamda ciddi ölçüde zarara uğrar. Bu nedenle şirketler ddos önleme yolları hakkında araştırmalar yapıyorlar.

Hackerlar tarafından yapılan bu siber saldırıların önlenmesi için günümüzde kesin ve etkili bir çözüm ne yazık ki mevcut değildir. Ancak bu saldırılara karşı bir takım önlemler alınması mümkündür. Siber saldırıların hedefi olmamak veya bu saldırılardan etkilenmemek için konunun uzmanı olan kişiler ile görüşme sağlayarak ddos koruması hakkında bilgi sahibi olabilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı