İş Fikirleri

Esenyurt Korsan Taksi Ne Demektir?

Esenyurt Korsan Taksi Ne Demektir?

Esenyurt korsan taksi herhangi bir yere bağlı olmayan tamamen kişisel olan ve korsan taksi hizmetinde kullanılan her türlü marka model ve plakalarda bulunan taksilerdir. Bu taksilerde belirli bir özellik aranmaz. Korsan taksi sürücülerinin eğitimli olmasına ve konforlu bir seyahat için aracın hazır hale gelmesi dikkate alınır. Korsan taksiye ticari taksilerin aksine açılış ücreti adı altında müşteriden fazla para almaz. Ayrıca konforlu bir şekilde istenilen noktadan alınarak müşteri istediği noktaya istediği saatte bırakılır.

Korsan taksilerde ticari taksiler gibi belirli plaka zorunluluğu ya da renk zorunluluğu bulunmaz. Ticari olarak hizmet veren taksiler genel itibari ile sarı, turkuaz ya da siyah renk gruplarına ayrılırken plakaları da özel plakaya tabi olarak T harfi ile başlamak zorundadır. Ancak Arnavutköy korsan taksi hizmeti veren araçlarda böyle bir zorunluluk ya da şart yoktur.

Kayaşehir Korsan Taksi Nasıl Çağırılır?

Kayaşehir korsan taksi hizmeti almak isteyen kişilerin Google üzerinden firmanın iletişim numaralarına ulaşması gerekmektedir. Firmaya ulaşım sağladıktan sonra kişinin belirli bir saat aralığı belirterek alınmasını istediği adres açık ve net bir şekilde firmaya iletilir. Korsan taksi şoförü ise temiz bakımları yapılmış bir araç ile müşteriye adresinden alarak istediği saat aralığında ve istediği adrese en hızlı ve en güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamakla görevlidir. Korsan taksi 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup istenilen saat aralığında hizmet için hazır bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı