İş Fikirleri

İgos Nedir, Ne İşe Yarar?

İgos

Elektronik sigara veya İgos, nikotin buharını serbest bırakan pille çalışan bir cihazdır. Elektronik sigara, geleneksel sigaralara bir alternatiftir ve dünya çapında giderek daha popüler hale gelmektedir.  E-sigara bir sigaraya benzer ve mentol ve çikolata gibi çeşitli tatlarda gelir. Kullanıcının voltajı ve diğer ayarları ayarlayabileceği bir kadranı vardır. Bu cihazların satın alındığı yerlerin güvenilir olması son derece önemlidir. Sahte ürünlerden uzak durmak gerekir. Kaliteli ve güven veren firmalardan e sigara alınması en doğru tercih olacaktır.

İgos Nedir, Ne İşe Yarar?

Salt likit e-sigaranın sonunda, sıvıda bulunan nikotin buharını üreten bir LED ışığı da vardır. Buhar daha sonra ağızlığa ve havaya doğru hareket eder. Buhar, nikotin, su ve normal sigara gibi görünmesini ve tadını çıkaran diğer kimyasalları içerir. Ayrıca, buhar, karbon dioksit ve yanma sırasında açığa çıkan diğer partikülleri içerir.

Elf bar e-sigara, tütün sigaralarının içilmesine alternatif olarak çalışır; bu nedenle, genellikle elektronik duman (ES) veya elektronik sigara (EC) olarak adlandırılır. İnsanlar elektronik sigarayı bırakmak veya nikotin alımını azaltmak için kullanırlar. Bazı insanlar elektronik sigarayı yemek yerken veya içki içerken olduğu gibi rahatlama amacıyla da kullanırlar. Ayrıca insanlar elektronik sigarayı yaktıklarından daha az kalori tüketirken aktivite seviyelerini artırarak kilo vermenin bir yolu olarak da kullanmışlardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı