İş Fikirleri

Yurt Dışı Medyum

Büyü yapılırken medyum hocaların dikkat etmesi gereken pek çok farklı değişken bulunur. Bunlar, kişinin enerjisine, büyünün türüne ve amacına göre değişmektedir. Almanya medyum hocaları da yaptıkları tüm büyü çalışmalarında buna dikkat ederek hareket eder. Yapılan her türlü uygulamada en iyi sonucun alınabilmesi için gerekli onlarca farklı değişkene yer verilir.

İnsanların enerji alanları kişiden kişiye göre değişecek şekilde yaratılmıştır. Parmak izimiz nasıl farklıysa, metafiziksel alemlerde var olan enerjisel alanlarımız da aynı ölçüde farklıdır. Büyü yapılırken bu alanlar üzerinde tesir kurulduğu için, kullanılacak olan büyü yöntemi her daim kişiye özel olmak zorundadır. Almanya medyum hocaları da tüm diğer medyum hocalar gibi büyüye başlamadan önce enerjisel okuma yapar, bunun akabinde gerekli olan büyü çalışmasına başlar.

Bazı büyü çalışmaları hem yöntemler hem de istenen malzemeler açısından diğerlerine kıyasla daha zor olabilmektedir. Bu tarz büyüler arasında gösterilen papaz büyüsü neredeyse her amaçla yapılabilen eski bir çalışmadır. Bu çalışma zor olduğu kadar etkili ve hızlı sonuç verir.

KAYNAK : sahtekar medyum hocalar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı